И М Е Н И К
НА УЧРЕДИТЕЛИТЕ НА КАМАРАТА НА АРХИТЕКТИТЕ В БЪЛГАРИЯ

УЧРЕДИТЕЛИ НА КАМАРАТА НА АРХИТЕКТИТЕ В БЪЛГАРИЯ
По азбучен ред на областта чиито делегати са и на имената им:

Делегати от Благоевград:
1.Анушка Кръстева Костадинова
2.Биляна Петрова Тумбева
3.Васил Павлов Тинчев
4.Людмила Иванова Сердарова
5.Насьо Тодоров Саргалиев
Делегати от Бургас:
6.Валентин Стамов Стамов
7.Владимир Михайлов Милков
8.Георги Тодоров Тодоров
9.Кирил Косев Кирилов
10.Людмила Тончева Кьосева
11.Маргарита Христова Бъчварова
12.Митко Тодоров Шекеров
13.Паруш Христов Зафиров
14.Петко Жеков Йовчев
15.Росица Господинова Златанова
16.Росица Йорданова Йовчева
Делегати от Варна:
17.Владимир Николов Рачев
18.Диана Дончева Димова
19.Димитър Желязков Кръстев
20.Димитър Петров Стефанов
21.Димитър Тодоров Николов
22.Евгения Костадинова Филева
23.Иван Трендафилов Маринов
24.Мария Георгиева Пеева
25.Наталия Йорданова Люцканова
26.Огнян Стефанов Брънчев
27.Румяна Генова Статева
28.Симеон Кръстев Саралиев
29.Тодор Димов Даскалов
Делегати от Велико Търново:
30.Иван Ненов Чолаков
31.Иво Йорданов Терзийски
32.Матей Антонов Савов
33.Николай Стефанов Стоянов
34.Пламен Иванов Цанев
35.Румяна Иванова Брайнова
36.Цветанка Йорданова Василева
Делегати от Видин:
37.Георги Евстатиев Джотолов
38.Евгени Петков Кичашки
39.Люба Атанасова Еленкова
Делегати от Враца:
40.Валери Свиленов Маринов
41.Златка Димитрова Георгиева
42.Петър Димитров Червеняшки
43.Пламен Милчев Стоянов
44.Севдалина Илиева Александрова
45.Тодор Петров Тодоров
Делегати от Габрово:
46.Васил Любомиров Вълев
47.Иван Николов Узунов
48.Николай Никифоров Меразчиев
49.Радослав Рачев Пътев
50.Татяна Стоянова Стойкова
Делегати от Добрич:
51.Анна Енчева Василева
52.Димитринка Георгиева Коева
Делегати от Кърджали:
53.Александра Христова Георгиева
54.Станислав Петров Луков
55.Стоянка Вълчева Коюмджиева
Делегати от Кюстендил:
56.Борислав Георгиев Владимиров
57.Дафина Кирилова Пешева
58.Мая Александрова Кожухарова
59.Стоян Кирилов Стоянов
Делегати от Ловеч:
60.Милко Иванов Митков
61.Пенка Серафимова Димитрова
Делегати от Монтана:
62.Антоанета Лазарова Лазарова
63.Костадин Първанов Йоцов
64.Методи Иванов Методиев
Делегати от Пазарджик:
65.Антоанета Василева Василева
66.Бойко Атанасов Столинчев
67.Борислав Ангелов Пройчев
68.Валентина Младенова Младенова
69.Николай Младенов Младенов
Делегати от Перник:
70.Петър Илиев Радев
71.Ясен Николов Шатъров
Делегати от Плевен:
72.Бойко Маринов Балабанов
73.Иво Петров Петров
74.Кирил Русев Русков
75.Любка Илиева Върбенова-Стефанова
76.Невяна Илиева Иванчева
77.Толя Ярославова Костова
Делегати от Пловдив:
78.Антоанета Иванова Топалова
79.Атанас Димитров Недевски
80.Борис Александров Лазарков
81.Борис Кирилов Тодоров
82.Васил Димитров Анастасов
83.Величко Пенев Куртев
84.Галя Вельова Кръстева
85.Димитър Ангелов Драгнев
86.Елена Христова Апостолова
87.Елисавета Георгиева Палазова
88.Илко Николов Николов
89.Костадин Иванов Палазов
90.Людмила Стамова Петкова
91.Марта Любомирова Теодосиева
92.Михаил Петров Богданов
93.Невена Янкова Балчева
94.Никола Димитров Балджиев
95.Петка Георгиева Ангелова
96.Петко Иванов Прокопиев
97.Радка Василева Стефанова
98.Розалин Илиев Гьопсов
99.Румен Груев Григоров
100.Стефан Спасов Стефанов
101.Тихомир Иванов Стоянов
102.Цветанка Тодорова Илиева
103.Юлия Райчева Линкова
Делегати от Разград:
104.Петър Димитров Сергиев
105.Радан Ганев Донев
Делегати от Русе:
106.Венцислав Константинов Илиев
107.Драгомир Николаев Стоянов
108.Жасмина Докинова Ангелова-Ковачева
109.Лорен Илиев Милев
110.Марин Стоянов Неделчев
111.Мария Костадинова Стефанова
112.Орлин Маринов Неделчев
113.Ралица Светлозарова Панайотова
114.Симеон Петров Рангелов
Делегати от Силистра:
115.Мария Друмева Николова
116.Пламен Ангелов Аврониев
117.Траян Иванов Георгиев
Делегати от Сливен:
118.Георги Стоев Койнов
119.Деян Събев Гочков
120.Мария Луканова Христова
121.Петър Любенов Чернинков
Делегати от Смолян:
122.Антон Атанасов Иванов
123.Здравко Савов Делинчев
124.Иванка Иванова Делова
125.Пепа Ненкова Каджебова
126.Христо Михалев Караянков
Делегати от София:
127.Алеко Петков Христов
128.Александър Стоев Тодоров
129.Александър Христов Цоловски
130.Ангел Георгиев Ангелов
131.Андрей Генадиев Стратиев
132.Анета Любчова Славова
133.Антоанета Б.Златарева-Миланова
134.Атанас Стоев Атанасов
135.Атанас Тодоров Тосев
136.Белян Николов Белчев
137.Бисер Климентов Хантов
138.Бисера Рачова Рибарова
139.Благовест Цветанов Вълков
140.Бойко Борисов Кадинов
141.Борислав Иванов Нейнски
142.Боряна Бориславова Хараланова
143.Боряна Георгиева Стефанова
144.Валентина Димитрова Петрова
145.Валерия Борисова Николова
146.Валерия Георгиева Тонова-Димитрова
147.Венета Любомирова Кавалджиева
148.Верка Кирилова Карамишева
149.Весела Георгиева Георгиева
150.Весела Иванова Цветкова
151.Виолета Колева Комитова
152.Владена Методиева Ставрева
153.Галина Георгиева Петкова
154.Георги Александров Ангелов
155.Георги Андреев Йорданов
156.Георги Дмитриевич Станишев
157.Гриша Иванов Генов
158.Даниела Борислав Чорбаджиева
159.Даниела Петкова Григорова
160.Данчо Николов Данчев
161.Диляна Румянова Икономова
162.Димитър Георгиев Кръстев
163.Димитър Георгиев Младенов
164.Димитър Кузманов Примджанов
165.Добринка Геор.Камбурова-Рачева
166.Долорес Драгомирова Попова
167.Дора Киранова Каравелова
168.Евгений Николаев Гацов
169.Евлоги Иванов Цветков
170.Елеонора Иванова Тоскова-Савова
171.Елисавета Рашкова Банкова
172.Ема Благоева Футекова
173.Емануела Методиева Петкова
174.Емил Георгиев Сардарев
175.Жана Тошкова Вълчанова
176.Желязко Иванов Иванов
177.Здравка Василева Вълчанова
178.Иван Бобев Бобев
179.Иван Владимиров Царчински
180.Иван Михайлов Проев
181.Иван Петков Тончев
182.Иван Петров Станишев
183.Иван Русков Лапатов
184.Иво Дечев Недялков
185.Ирина Добрева Николова
186.Ирина Кирякова Крушкова
187.Йордан Василев Радев
188.Йордан Стефанов Стефанов
189.Калин Калинов Цачев
190.Калин Николов Костурски
191.Катя Любомирова Ангелова
192.Константин Владимиров Елшански
193.Константин Димов Косев
194.Константин Иванов Антонов
195.Константин Петров Бояджиев
196.Красимир Анастасов Язов
197.Красимир Димитров Димитров
198.Красимира Николова Петкова
199.Кристияндар Маринов Керемидски
200.Лада Борисова Камиларова-Стойчева
201.Лидия Стоянова Лазарова
202.Лило Йончев Попов
203.Лиляна Кирилова Кръстева
204.Маргарита Александрова Козовска
205.Мариан Райнов Крендов
206.Мариана Хр. Вампорова-Лазарова
207.Мария Вълкова Шишманова
208.Мария Колева Василева
209.Мария Любомирова Искрова
210.Мария Петрова Георгиева
211.Марта Томова Петрова
212.Мартин Петров Костов
213.Мая Желязкова Добрикова
214.Мая Любенова Петрова
215.Милен Димитров Русенов
216.Миломир Пенчев Богданов
217.Михаил Владимиров Рилски
218.Младен Василев Велев
219.Настя Николова Радева-Цонкова
220.Недялко Иванов Бончев
221.Никола Атанасов Михайлов
222.Николай Любенов Тонев
223.Николай Михайлов Ангелов
224.Николинка Цветкова Ненчева
225.Нина Иванова Гандева
226.Огнян Тодоров Симеонов
227.Олга Петрова Дякова
228.Орлин Йорданов Йорданов
229.Павел Диев Станчев
230.Павел Иванов Попов
231.Парашкева Лук.Божкова-Димова
232.Петър Валентинов Ковачев
233.Петър Иванов Бурджиев
234.Пламен Генов Генов
235.Пламен Димитров Хетемов
236.Рая Димитрова Кръстанова
237.Росен Петров Савов
238.Румен Петков Йотов
239.Румяна Вл.Танова-Русева
240.Светлин Никифоров Димитров
241.Светлин Тодоров Тодоров
242.Светлозар Йорданов Гавазов
243.Светломир Младенов Никодимов
244.Силвия Георгиева Стойкова
245.Слав Минчев Паскалев
246.Спиридон Александров Ганев
247.Станимир Михайлов Михайлов
248.Стела Величкова Банкова
249.Стефан Василев Беязов
250.Стефчо Василев Димитров
251.Стоян Петров Георгиев
252.Теодор Стоянов Бойчев
253.Теофана Николова Атанасова
254.Тодор Господинов Господинов
255.Тодор Константинов Карагьозов
256.Филип Иванов Пройнов
257.Юлиана Иванова Сандева
258.Юлиян Василев Сиромахов
259.Янка Теофилова Сачкова
260.Янко Маринов Петров
261.Ярослав Тодоров Рангелов
Делегат от София област:
262.Димитър Леков Маринов
Делегати от Стара Загора:
263.Банко Венелинов Банов
264.Благо Йорданов Стоев
265.Ваня Рачева Фурнаджиева
266.Добромир Нейков Нейков
267.Доротея Йорданова Христова
268.Емил Ангелов Василев
269.Иван Динев Кирчев
270.Ивелин Емилов Недялков
271.Петър Киряков Киряков
Делегати от Търговище:
272.Вичка Стоянова Колева
273.Галя Христова Цонева
Делегати от Хасково:
274.Богдана Владимирова Хасърджиева
275.Иван Маргаритов Бакалов
276.Слави Христозов Славов
277.Янчо Груйчев Апостолов
Делегати от Шумен:
278.Добрил Иванов Добрев
279.Живко Петров Чапкънов
280.Огнян Маринов Гърбев
281.Светлозар Стоянов Тузсузов
282.Снежанка Илиева Андреева
Делегати от Ямбол:
283.Георги Илиев Георгиев
284.Дойчо Цветков Дойчев
285.Сотир Георгиев Камбуров

СЪСТАВ НА ИЗБРАНИТЕ ПЪРВИ РЪКОВОДНИ ОРГАНИ НА КАБ

Управителен съвет:
Председател - арх. Петко Йовчев, Бургас
Членове, по азбучен ред на имената, -
арх. Антоанета Топалова, Пловдив
арх. Атанас Тосев, София
арх. Благо Стоев, Стара Загора
арх. Бойко Кадинов, София
арх. Бойко Столинчев, Пазарджик
арх. Димитър Драгнев, Пловдив
арх. Желязко Иванов, София
арх. Росен Савов, София
арх. Светлозар Тузсузов, София
арх. Янка Сачкова, София

Контролен съвет:
Председател - арх. Иво Петров, Плевен
Членове, по азбучен ред на имената, -
арх. Ваня Фурнаджиева, Казанлък
арх. Лидия Лазарова, София
арх. Никола Балджиев, Пловдив
арх. Петър Киряков, Стара Загора

Комисия по професионална етика:
Председател - арх. Павел Попов, София
Членове, по азбучен ред на имената, -
арх. Анушка Костадинова, Благоевград
арх. Белян Белчев, София
арх. Лада Камиларова, София
арх. Милен Русенов, София

ИЗБРАНИ ОТ ОБЛАСТНИТЕ СЪБРАНИЯ ДЕЛЕГАТИ ЗА НАЦИОНАЛНОТО УЧРЕДИТЕЛНО СЪБРАНИЕ НА КАМАРАТА НА АРХИТЕКТИТЕ, ВКЛЮЧИТЕЛНО НЕПРИСЪСТВАЛИТЕ НА УЧРЕДИТЕЛНОТО СЪБРАНИЕТО

По азбучен ред:
1. Алеко Петков Христов София 2. Александра Христова Георгиева Кърджали 3. Александър Ангелов Александров София 4. Александър Стоев Тодоров София 5. Александър Христов Цоловски София 6. Алексей Василев Трифонов Плевен 7. Ангел Георгиев Ангелов София 8. Ангелин Ангелов Братанов Бургас 9. Андрей Генадиев Стратиев София 10. Анелия Николова Труфешева- Данова София 11. Анета Любчова Славова София 12. Анна Енчева Василева Добрич 13. Антоанета Б.Златарева-Миланова София 14. Антоанета Василева Василева Пазарджик 15. Антоанета Иванова Топалова Пловдив 16. Антоанета Лазарова Лазарова Монтана 17. Антон Атанасов Иванов Смолян 18. Анушка Кръстева Костадинова Благоевград 19. Атанас Димитров Недевски Пловдив 20. Атанас Стоев Атанасов София 21. Атанас Тодоров Тосев София 22. Банко Венелинов Банов Стара Загора 23. Белян Николов Белчев София 24. Биляна Петрова Тумбева Благоевград 25. Бисер Климентов Хантов София 26. Бисера Рачова Рибарова София 27. Благовест Цветанов Вълков София 28. Благо Йорданов Стоев Стара Загора 29. Богдана Владимирова Хасърджиева Хасково 30. Бойка Димитрова Ангелова Шумен 31. Бойко Атанасов Столинчев Пазарджик 32. Бойко Борисов Кадинов София 33. Бойко Маринов Балабанов Плевен 34. Борис Александров Лазарков Пловдив 35. Борис Кирилов Тодоров Пловдив 36. Борислав Ангелов Пройчев Пазарджик 37. Борислав Иванов Нейнски София 38. Борислав Георгиев Владимиров Кюстендил 39. Боряна Бориславова Хараланова София 40. Боряна Георгиева Стефанова София 41. Валентин Иванов Калчев Добрич 42. Валентин Стамов Стамов Бургас 43. Валентин Стойнев Тонев София 44. Валентина Димитрова Петрова София 45. Валентина Младенова Младенова Пазарджик 46. Валери Свиленов Маринов Враца 47. Валерия Борисова Николова София 48. Валерия Георгиева Тонова-Димитрова София 49. Ваня Рачева Фурнаджиева Стара Загора 50. Васил Димитров Анастасов Пловдив 51. Васил Любомиров Вълев Габрово 52. Васил Павлов Тинчев Благоевград 53. Васил Петров Шилев Пловдив 54. Величко Пенев Куртев Пловдив 55. Венета Любомирова Казайджиева София 56. Венцислав Константинов Илиев Русе 57. Верка Кирилова Карамишева София 58. Весела Георгиева Георгиева София 59. Весела Иванова Цветкова София 60. Виолета Колева Комитова София 61. Вичка Стоянова Колева Търговище 62. Владена Методиева Ставрева София 63. Владимир Михайлов Милков Бургас 64. Владимир Николов Рачев Варна 65. Вълчо Николов Каснаков София 66. Галина Георгиева Петкова София 67. Галя Вельова Кръстева Пловдив 68. Галя Христова Цонева Търговище 69. Георги Александров Ангелов София 70. Георги Андреев Йорданов София 71. Георги Владимиров Стоилов София 72. Георги Евстатиев Джотолов Видин 73. Георги Димитров Кочков Плевен 74. Георги Дмитривич Станишев София 75. Георги Илиев Георгиев Ямбол 76. Георги Тодоров Тодоров Бургас 77. Георги Стоев Койнов Сливен 78. Георги Михайлов Георгиев Добрич 79. Георги Тодоров Сарамбелиев Пазарджик 80. Гриша Иванов Генов София 81. Даниела Борислав Чорбаджиева София 82. Даниела Георгиева Георгиева София 83. Даниела Петкова Григорова София 84. Данчо Николов Данчев София 85. Дафина Кирилова Пешева Кюстендил 86. Диана Дончева Димова Варна 87. Диляна Румянова Икономова София 88. Димитринка Георгиева Коева Добрич 89. Димитър Ангелов Драгнев Пловдив 90. Димитър Борисов Рималовски Пловдив 91. Димитър Георгиев Кръстев София 92. Димитър Георгиев Младенов София 93. Димитър Желязков Кръстев Варна 94. Димитър Кузманов Кутев Благоевград 95. Димитър Кузманов Примджанов София 96. Димитър Леков Маринов София обл. 97. Димитър Петров Стефанов Варна 98. Димитър Тодоров Николов Варна 99. Деян Събев Гочков Сливен 100. Добрил Иванов Добрев Шумен 101. Добринка Геор.Камбурова-Рачева София 102. Добромир Нейков Нейков Стара Загора 103. Дойчо Цветков Дойчев Ямбол 104. Долорес Драгомирова Попова София 105. Доля Леон Андреева София 106. Дора Киранова Каравелова София 107. Доротея Йорданова Христова Стара Загора 108. Драгомир Николаев Стоянов Русе 109. Евгени Петков Кичашки Видин 110. Евгений Николаев Гацов София 111. Евгения Костадинова Филева Варна 112. Евлоги Иванов Цветков София 113. Елена Иванова Каменова София 114. Елена Христова Апостолова Пловдив 115. Елеонора Иванова Тоскова-Савова София 116. Елисавета Георгиева Палазова Пловдив 117. Елисавета Рашкова Банкова София 118. Ема Благоева Футекова София 119. Емануела Методиева Петкова София 120. Емил Ангелов Василев Стара Загора 121. Емил Георгиев Сардарев София 122. Емилия Добрева Ганева-Николова Добрич 123. Жана Тошкова Вълчанова София 124. Жасмина Докинова Ангелова-Ковачева Русе 125. Желязко Иванов Иванов София 126. Живко Петров Чапкънов Шумен 127. Здравка Василева Вълчанова София 128. Здравко Савов Делинчев Смолян 129. Златка Антонова Христова София 130. Златка Димитрова Георгиева Враца 131. Ивайло Василев Мишев София 132. Иван Бобев Бобев София 133. Иван Владимиров Царчински София 134. Иван Динев Кирчев Стара Загора 135. Иван Илиев Иванов Габрово 136. Иван Киров Стефанов Плевен 137. Иван Маргаритов Бакалов Хасково 138. Иван Михайлов Проев София 139. Иван Ненов Чолаков Велико Търново 140. Иван Николов Узунов Габрово 141. Иван Петков Тончев София 142. Иван Петров Станишев София 143. Иван Русков Лапатов София 144. Иван Трендафилов Маринов Варна 145. Иванка Иванова Делова Смолян 146. Ивелин Емилов Недялков Стара Загора 147. Ивелина Ангелова Дикльовска София 148. Иво Дечев Недялков София 149. Иво Йорданов Терзийски Велико Търново 150. Иво Петров Петров Плевен 151. Илко Николов Николов Пловдив 152. Ирина Добрева Николова София 153. Ирина Кирякова Крушкова София 154. Йордан Василев Радев София 155. Йордан Стефанов Стефанов София 156. Йори Сталева Атанасова Благоевград 157. Калин Калинов Цачев София 158. Калин Николов Костурски София 159. Камен Ганчев Ганчев София 160. Камен Цветанов Маринов София 161. Катя Любомирова Ангелова София 162. Кирил Косев Кирилов Бургас 163. Кирил Русев Русков Плевен 164. Костадин Иванов Палазов Пловдив 165. Костадин Първанов Йоцов Монтана 166. Константин Владимиров Елшански София 167. Константин Димов Косев София 168. Константин Иванов Антонов София 169. Константин Петров Бояджиев София 170. Красимир Анастасов Язов София 171. Красимир Димитров Димитров София 172. Красимира Николова Петкова София 173. Кристияндар Маринов Керемидски София 174. Лада Бор.Камиларова-Стойчева София 175. Лидия Стоянова Лазарова София 176. Лило Йончев Попов София 177. Лиляна Кирилова Кръстева София 178. Лорен Илиев Милев Русе 179. Люба Атанасова Еленкова Видин 180. Любка Илиева Върбенова-Стефанова Плевен 181. Людмила Иванова Сердарова Благоевград 182. Людмила Стамова Петкова Пловдив 183. Людмила Тончева Кьосева Бургас 184. Малин Костадинов Малинов Благоевград 185. Маргарита Александрова Козовска София 186. Маргарита П.Шошева-Живкова София 187. Маргарита Христова Бъчварова Бургас 188. Мариан Райнов Крендов София 189. Мариана Дионисиева Цветкова-Стоянова София 190. Мариана Хр. Вампорова-Лазарова София 191. Марин Стоянов Неделчев Русе 192. Мария Вълкова Шишманова София 193. Мария Георгиева Пеева Варна 194. Мария Друмева Николова Силистра 195. Мария Колева Василева София 196. Мария Костадинова Стефанова Русе 197. Мария Луканова Христова Сливен 198. Мария Любомирова Искрова София 199. Мария Петрова Георгиева София 200. Марта Любомирова Теодосиева Пловдив 201. Марта Томова Петрова София 202. Мартин Недков Недков Варна 203. Мартин Петров Костов София 204. Матей Антонов Савов Велико Търново 205. Мая Желязкова Добрикова София 206. Мая Любенова Петрова София 207. Мая Александрова Кожухарова Кюстендил 208. Методи Иванов Методиев Монтана 209. Милен Димитров Русенов София 210. Милко Иванов Митков Ловеч 211. Миломир Пенчев Богданов София 212. Мирослав Кирилов Христов Варна 213. Митко Тодоров Шекеров Бургас 214. Михаил Владимиров Рилски София 215. Михаил Петров Богданов Пловдив 216. Младен Василев Велев София 217. Младен Жеков Кърпачев Велико Търново 218. Момчил Ангелов Стоянов Ловеч 219. Надка Христова Георгиева Пловдив 220. Настя Николова Радева-Цонкова София 221. Насьо Тодоров Саргалиев Благоевград 222. Наталия Йорданова Люцканова Варна 223. Невена Янкова Балчева Пловдив 224. Невяна Илиева Иванчева Плевен 225. Недялко Иванов Бончев София 226. Никола Атанасов Михайлов София 227. Никола Димитров Балджиев Пловдив 228. Николай Георгиев Маслинков София 229. Николай Любенов Тонев София 230. Николай Михайлов Ангелов София 231. Николай Младенов Младенов Пазарджик 232. Николай Никифоров Меразчиев Габрово 233. Николай Стефанов Стоянов Велико Търново 234. Николинка Цветкова Ненчева София 235. Нина Георгиева Танчева Хасково 236. Нина Иванова Гандева София 237. Огнян Маринов Гърбев Шумен 238. Огнян Стефанов Брънчев Варна 239. Огнян Тодоров Симеонов София 240. Олга Петрова Дякова София 241. Олга Радиева Андонова Бургас 242. Орлин Йорданов Йорданов София 243. Орлин Маринов Неделчев Русе 244. Павел Диев Станчев София 245. Павел Иванов Попов София 246. Парашкева Лук.Божкова-Димова София 247. Паруш Христов Зафиров Бургас 248. Пенка Атанасова Тимнева София 249. Пенка Серафимова Димитрова Ловеч 250. Пепа Ненкова Каджебова Смолян 251. Петка Георгиева Ангелова Пловдив 252. Петко Жеков Йовчев Бургас 253. Петко Иванов Прокопиев Пловдив 254. Петър Валентинов Ковачев София 255. Петър Димитров Сергиев Разград 256. Петър Димитров Червеняшки Враца 257. Петър Иванов Бурджиев София 258. Петър Илиев Радев Перник 259. Петър Киряков Киряков Стара Загора 260. Петър Любенов Чернинков Сливен 261. Пламен Ангелов Аврониев Силистра 262. Пламен Ганчев Петров Добрич 263. Пламен Генов Генов София 264. Пламен Димитров Хетемов София 265. Пламен Иванов Цанев Велико Търново 266. Пламен Милчев Стоянов Враца 267. Пламенка Георгиева Агалова Плевен 268. Радан Ганев Донев Разград 269. Радка Василева Стефанова Пловдив 270. Радослав Емилов Димитров Варна 271. Радослав Рачев Пътев Габрово 272. Ралица Светлозарова Панайотова Русе 273. Рая Димитрова Кръстанова София 274. Розалин Илиев Гьопсов Пловдив 275. Росен Петров Савов София 276. Росица Господинова Златанова Бургас 277. Росица Йорданова Йовчева Бургас 278. Румен Груев Григоров Пловдив 279. Румен Петков Йотов София 280. Румяна Вл.Танова-Русева София 281. Румяна Генова Статева Варна 282. Румяна Иванова Брайнова Велико Търново 283. Светлин Никифоров Димитров София 284. Светлин Тодоров Тодоров София 285. Светлозар Йорданов Гавазов София 286. Светлозар Стоянов Тузсузов Шумен 287. Светломир Младенов Никодимов София 288. Севдалина Илиева Александрова Враца 289. Силвия Георгиева Стойкова София 290. Симеон Кръстев Саралиев Варна 291. Симеон Петров Рангелов Русе 292. Слав Минчев Паскалев София 293. Слави Христозов Славов Хасково 294. Славян Славчев Бурулянов Бургас 295. Снежанка Илиева Андреева Шумен 296. Сотир Георгиев Камбуров Ямбол 297. Спиридон Александров Ганев София 298. Станимир Михайлов Михайлов София 299. Станислав Петров Луков Кърджали 300. Стела Величкова Банкова София 301. Стефан Василев Беязов София 302. Стефан Спасов Стефанов Пловдив 303. Стефка Борисова Иванова-Ганчева София 304. Стефчо Василев Димитров София 305. Стоян Петров Георгиев София 306. Стоян Кирилов Стоянов Кюстендил 307. Стоянка Вълчева Коюмджиева Кърджали 308. Таня Мирославова Спасова София 309. Татяна Б.Даскалова-Митова София 310. Татяна Стоянова Стойкова Габрово 311. Теодор Стоянов Бойчев София 312. Теофана Николова Атанасова София 313. Тихомир Иванов Стоянов Пловдив 314. Тодор Господинов Господинов София 315. Тодор Димов Даскалов Варна 316. Тодор Константинов Карагьозов София 317. Тодор Несторов Личев София 318. Тодор Петров Тодоров Враца 319. Толя Ярославова Костова Плевен 320. Тоска Георгиева Мумджиева Велико Търново 321. Траян Иванов Георгиев Силистра 322. Филип Иванов Пройнов София 323. Христо Михалев Караянков Смолян 324. Цвета Петрова Търпоманова Стара Загора 325. Цветанка Йорданова Василева Велико Търново 326. Цветана Й. Косовалиева-Ангелова София 327. Цветанка Тодорова Илиева Пловдив 328. Юлиана Жечкова Кирчева Варна 329. Юлиана Иванова Сандева София 330. Юлия Райчева Линкова Пловдив 331. Юлиян Василев Сиромахов София 332. Янка Теофилова Сачкова София 333. Янко Маринов Петров София 334. Янчо Груйчев Апостолов Ямбол 335. Ярослав Тодоров Рангелов София 336. Ясен Николов Шатъров Перник

Списъците са предоставени от КОМИСИЯTA ПО ПРОВЕЖДАНЕ HA НАЦИОНАЛНОТО УЧРЕДИТЕЛНО СЪБРАНИЕ назначена със заповед на Министъра на РРБ и КОМИСИИТЕ избрани от Събранието.


| Към начало| Предходна страница | Към титулна страница |


INTERNET SOLUTIONS Milomir Bogdanov M.Sc./arch./, B.Bdg; phone: +(359 - 2) 95 25 037; fax: +(359 - 2) 95 25 605; Cellular: +(359 - 48) 78 59 28; E-mail: mpb_eu@yahoo.commpb_eu@yahoo.com